menu icon

O nás

Weget    /    O nás

Proč WEGET? Proč ZELENÝ?

Zelená barva je symbolem přírody. Všeobecně označuje volno a bezpečí. Téměř vše, co pochází z přírody, je přirozené a zdravé.

V – vegetace, příroda.
V – veget je neformální pojetí pohody, radosti a relaxace.

A to vše je cesta, kterou chceme jít my i s vašimi mazlíčky.

K myšlence vytvořit ideální služby pro psy nás přivedli naši tři psí „gaučáci“. Věříme, že i vy chcete pro vaše pejsky maximální pohodlí, kvalitní a širokou nabídku služeb a relaxace, ale i možnost fyzioterapie a rehabilitace a léčebné aplikace. Možností kam s nimi, když odcházíte do práce nebo někam odjíždíte, je velmi málo a především s nízkou úrovní. Proto žádné klece, ale vyhřáté pokoje a velké výběhy plné zábavy. I psi mají svou duši a ocení náš individuální a citlivý přístup. Vy jistě oceníte veškerá možná vzdělání v nabízených službách.

Pes je váš nejlepší přítel a má právo na dobrý život bez stresů. Tímto chceme nabídnout tu nejlepší možnou péči a ubytování ve wellness pro psy Weget. Zároveň nabízíme prodej kvalitních krmiv, výživových produktů a bylinných preparátů. Váš pes si nebude jen hrát a relaxovat, ale bude se i učit, léčit se a užívat si všech možností, které mu dopřejete.

Psí kadeřník Míša

Psí kadeřník Míša

Několik let stříhala a upravovala sama své psy, posléze úspěšně absolvovala kurz stříhání a úpravy psů, veterinární minimum a kurz aromaterapie. Stará se o hlídání, výcvik a zábavu ve školce a hotelu. K této práci ji přivedla především láska a velké cítění se psy a zvířaty všeobecně. Ve volných chvílích se zabývá psychologií psů a její přístup je k psím klientům velmi jemný a přátelský.

Psí terapeut Monika

Začínala masážemi lidí, posléze zjistila, že jí více naplňuje práce se psy. Úspěšně absolvovala kurz masáží psů, kurz fyzioterapie a rehabilitace, veterinární minimum, tejpování, kurzy Dornovy metody, ortopedický kurz a další se zaměřením na rehabilitaci psů. Zabývá se komunikací se zvířaty a psychologií psů i jiných zvířat. Je odborným poradcem bylinných preparátů Energyvet Miluje přírodu a vše živé.

Psí terapeut Monika